Вироби з нержавіючої сталі

Стіл Майстер

ТОВ «Стил Майстер» розпочав свою діяльність у 2007 році. Ми виконуємо різні роботи в галузі виготовлення виробів із нержавіючої сталі з урахуванням найновіших тенденцій та напрямків у дизайні. «Стил Майстер» пропонує широкий спектр якісних виробів та металоконструкцій у стилі «Hi-Tech». Вони виготовляються із чорного металу з полімерним покриттям, полірованої нержавіючої сталі, безпечного архітектурного скла, композитів, а також із високоякісного пластику. Наша компанія прагне вдосконалення, постійно вивчає світовий та зокрема європейський досвід. Таким чином, ми своєчасно впроваджуємо нові розробки, технології виготовлення сходів, поручнів та поручнів.

Крім показників функціональності та надійності при виготовленні різних конструкцій, наша продукція створюється за правилами гармонії, щоб вироби виглядали естетично у вашому будинку або в офісі, торговому центрі, лабораторії і навіть на вулиці. Наша технічна база дозволяє реалізувати індивідуальні запити клієнтів та спеціальні проекти незалежно від рівня їхньої складності.

За допомогою сучасного дорогого обладнання ми якісно виконуємо не лише виробництво, а й монтаж конструкцій. На нашому виробництві є висококласне обладнання для різних видів робіт: шліфування, металообробки, зварювання, токарно-фрезерної обробки, полірування, нанесення декоративних покриттів.

ТОВ «Стил Майстер» має міцну репутацію, завоював довіри багатьох компаній, організацій та клієнтів. Поєднання власного виробництва та проектування, індивідуальний підхід до замовлення та клієнта забезпечує можливість реалізації будь-якої ідеї – від розробки проекту та дизайну, оформлення технологічної документації до безпосереднього виготовлення конструкцій та їх монтажу.

Принцип нашої роботи – висока якість, вирішення будь-яких завдань.