Санітарно-гігієнічне обладнання

Nofer - це компанія з більш ніж 45-річною історією. Її штаб-квартира знаходиться у Барселоні, Іспанія. Сьогодні це всесвітньо відомий бренд, що спеціалізується на виробництві сантехніки, санітарно-гігієнічного обладнання для громадських санвузлів, аксесуарів з нержавіючої сталі для ванних кімнат, а також особливої продукції для людей з обмеженими фізичними можливостями. Nofer має багату історію. Ще далекого 1960 року компанія, вона тоді називалася «Comercial Balmes», представила на суд споживача першу сушарку для рук. Модель називалася CYCLON. З особливою гордістю хочеться відзначити, що вона затребувана і сьогодні, лише її дизайн став більш сучасним.

У 1972 році компанія знайшла свою актуальну назву. За роки роботи, досліджень, розробок Nofer пройшов великий шлях до звання лідера виробництва з нержавіючої сталі для застосування в громадських місцях різного призначення. В арсеналі компанії не один десяток найменувань високоякісної продукції. Сьогодні компанія присутня на ринках понад 40 країн світу. Серед них: Франція, Великобританія, Ірландія, Португалія, Єгипет, Кіпр, Мальта, Марокко, ОАЕ, США та інші

Компанія Nofer має величезний досвід оснащення великих об'єктів громадського призначення, як в Іспанії, так і по всьому світу. Серед них готелі та готелі, культурні центри та офісні будівлі, театри, лікарні, в'язниці, цілі, ділові райони, АЗС та спортивні центри, аеропорти та вокзали.